PASLAUGOS VERSLUI

Dabartinė situacija

Sveikatingumo programų įmonėse populiarėjimą skatina vis didėjančios išlaidos dėl darbuotojų nutukimo, fizinio pasyvumo, streso, žemo produktyvumo, sumažėjusio lojalumo bei įvairių darbuotojų ligų. Sveiki ir laimingi darbuotojai dabar yra kiekvienos organizacijos tikslas, kadangi tokie žmonės gali efektyviausiai prisidėti prie sėkmingo verslo vystymo ir augimo. Sveikatingumo programos darbo aplinkoje – tai ne tiek papildoma vertė kuriama darbuotojui, o šiuolaikinio verslo valdymo strategijos pagrindas.

KAIP GALIMA TAI IŠSPRĘSTI?

Uždaros, darbuotojams skirtos, treniruočių studijos įrengimas

Užtikrinti aktyvumą ir didesnį dėmesį savo sveikatai darbuotojus skatina patogi erdvė esanti įmonėje. FORMA – turime patirties ir galime padėti visais aspektais tokios erdvės sukūrimo procese: dirbame su treniruočių/sporto studijų koncepto paruošimu, patogiu erdvės suprojektavimu ir įrengimu, reikalingos įrangos įsigijimu bei sukursime treniruočių tinklelį, jį įgyvendinsim ir administruosim sklandžią veiklą.

KAIP GALIMA TAI IŠSPRĘSTI?

Asmeninės ir grupinės treniruotės egzistuojančiose erdvėse

Asmenines ar grupines treniruotes galima organizuoti jūsų biuro ar pastato erdvėse, kurios nesunkiai transformuosis į treniruočių studiją jūsų darbuotojams taip įgyvendinant šiuolaikinį aktyvaus biuro konceptą. Mūsų unikali treniravimo ir progresavimo sistema siekia įtraukti visus kompanijos asmenis per grupinį ir/ar individualų sprendimą sukuriant aplinką, kurioje žmonės yra motyvuoti dalyvauti, gerinti savo fizinę ir psichoemocinę būklę bei pajėgumą.

Mes orientuojamės į svarbiausius, sėdimą ar fizinį darbą dirbančio, sveiko darbuotojo ugdymo aspektus:

  • laikysenos korekcija;
  • kūno riebalinės masės mažinimas ir palaikymas;
  • ilgalaikio skausmo malšinimas ir traumų prevencija;
  • fizinio pajėgumo didinimas (jėgos ištvermė ir maksimali jėga, vikrumas, raumenų masė, lankstumas, stabilumas, kardio-širdies raumens pajėgumo didinimas);
  • masažas, kineziterapija, diagnostika;
  • edukacija;
  • laisvo nardymo, kalnų žygių ir slidinėjimo, alpinizmo, vandenlenčių,jėgos aitvarų, surfingo ar kitos “outdoor” veiklos organizavimą Lietuvoje ir užsienyje.

Treniruočių studijos projekto paruošimas ir įgyvendinimas

Galimybių studijos

Outdoor veiklos organizavimas

Treniruotės biure – programos įgyvendinimas

SUSISIEKITE!

Iškilo klausimų? Parašykite mums!

9 + 1 =