Vaidas Dirsė

Medicinos mokslų daktaras, genetikas.

Vaidas Dirsė – medicinos mokslų daktaras, genetikas, Santaros klinikų profesinių sąjungų jungtinės atstovybės pirmininkas ir pionierius ilgaamžiškumo tyrimų srityje Lietuvoje. Genetikas jau beveik dešimtmetį domisi, kaip mūsų miego, streso, gliukozės bei sporto rodikliai gali nulemti telomerų ilgį (biologinis amžius) bei NAD molekulės koncentraciją (ląstelių jaunatviškumo statusas).

Tyrinėdamas ir eksperimentuodamas su pagrindiniais ilgaamžiškumo biologiniais parametrais – telomeromis, NAD+ molekule ir epigenetiniu laikrodžiu, V.Dirsė ne tik įsigilino į senėjimo procesą, bet pamažu išstudijavo ir kaip įmanoma jį koreguoti.

Pasak Dr. V. Dirsės, žinodami šiuos tris savo rodmenis, galite sužinoti, kiek jaunas yra jūsų organizmas ir kiek jis geba atsinaujinti bei regeneruoti. O svarbiausia, jog ėmusis tinkamų priemonių visi šie rodikliai gali būti pagerinti, o kartu su jais – jūsų gyvenimo trukmė bei kokybė.

Minėti testai atliekami iš kraujo, o atsakymus galite sužinoti per 1-2 savaites. Genetikas visada papasakoja, kaip interpretuoti šių mokslinių tyrimų rezultatus.

Džiaugiamės, kad Dr. Dirsė prisijungė prie mūsų partnerių ir savo žiniomis, kompetencija bei atsidavimu inovatyviausiems moksliniams tyrimams papildė FORMA ilgaamžiškumo komandą. Mūsų misija – suteikti klientams visus įrankius, kad jie pasiektų savo sveikatos, gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo potencialą, o to padaryti neįmanoma be pažangiausių mokslinių įžvalgų.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu