Slide SVEIKATINGUMO IR
ILGAAMŽIŠKUMO STUDIJA
Pirmasis susitikimas
FØRMA
Mūsų filosofija

FØRMA – moderni šiuolaikinė mokslo teorija bei praktika grįsta profesionalių asmeninių trenerių studija, kurie specializuojasi sveikatingumo ir sportinio rengimo srityse.

Mes tikime, kad progresas – svarbiau už tobulumą. O pasiekti ir išlaikyti progresą galime tik turėdami tinkamus įrankius, ir aiškią sistemą. Mūsų įrankiai – geriausių pasaulio mokyklų žinios ir įgūdžiai, apimantys psichologiją ir elgsenos keitimą, biomechaniką, sportinį rengimą, treniravimo sistemas, korekcines judesio ir mitybos strategijas, ir daugelį kitų.

Mūsų sistema – didžiausios JAV sporto ir sveikatingumo mokyklos NASM (National Academy of Sports Medicine™) sukurtas progresyvus OPT™ (Optimum Performance Training) modelis, suteikiantis moksliškai pagrįstą, saugų ir efektyvų  progresavimo kelią Jūsų sveikatingumo ar sporto tikslams pasiekti, nesvarbu, kuriame amžiaus tarpsnyje, ar kokiame fizinio pasirengimo lygmenyje bebūtumėte. OPT™ modelis apima visą mediciniškai sveiko žmogaus fizinio parengtumo spektrą, nuo pirminio korekcinio, iki galutinio – aukšto lygio atletinio parengtumo.

PIRMASIS SUSITIKIMAS

Įvertinę jūsų funkcinius gebėjimus ir raumenų balansą bei aptarę lūkesčius ir poreikius, pasiūlysime tinkamiausią būdą jūsų tikslams pasiekti!

KŪNO MASĖS VALDYMAS

Fizinis pasyvumas, gyvenimo būdas, stresas, ligos, genetinis paveldimumas įtakoja kūno riebalinės masės didėjimą arba per mažą kūno svorį. Tai gali tiesiogiai skatinti lėtinių ligų vystymąsi ir padidėjusį mirtingumą.

LAIKYSENOS IR JUDESIO KOREKCIJA

Fizinis pasyvumas ir sėdimas darbas, įvairios sportinės veiklos be fizinio kūno parengimo turi neigiamos įtakos raumenų, sąnarių ir skeleto sistemos balansui, kuriam sutrikus keičiasi mūsų laikysena, prastėja judesių efektyvumas, jaučiame skausmus bei patiriame traumas.

BAZINIS FIZINIS IR SPORTINIS RENGIMAS

Treniruotės su pasipriešinimu ne tik užtikrina geresnę gyvenimo kokybę  atliekant kasdienius veiksmus , bet ir gerina kūno laikyseną, pusiausvyrą ir koordinaciją, stiprina imunitetą, suteikia energijos, taip pat teigiamai veikia diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų, vėžinių susirgimų ir kitų lėtinių ligų rizikas.

LĖTINIO SKAUSMO VALDYMAS?

Lėtinis skausmas skatina nedarbingumą, nerimą, depresiją, miego sutrikimus, prastą gyvenimo ir judesio kokybę bei padidėjusias sveikatos priežiūros išlaidas. Lėtinų skausmų įtakotas aktyvaus gyvenimo vengimas skatina kitų su fiziniu pasyvumu susijusių sutrikimų vystymąsi taip sukurdamas vis didėjančią problemą.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu