Ieva Anskaitienė

Sertifikuota holistinės sveikatos koučerė ir miego ekspertė.

Ieva Anskaitienė yra kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų miego specialistė, kurios tikslas – suteikti klientams įrankius, kurie padėtų ne tik ramiai išsimiegoti, pasiekti gilų atsipalaidavimą, bet ir turėti energijos ateinančiai dienai

Tikėdama, kad kokybiškas miegas yra būtinas bendrai sveikatai, darbingumui ir gyvenimo džiaugsmui, I. Anskaitienė skiria savo žinias ir patirtį, kad išspręstų unikalius klientų iššūkius, su kuriais jie susiduria norėdami gerai išsimiegoti. Pasak specialistės, nemigai daro įtaką įvairūs veiksniai, įskaitant gyvenimo būdo įpročius, streso lygį, sveikatos sutrikimus, tad išsiaiškinti to ištakas kartais nėra lengva.

Išsamios konsultacijos metu kartu su miego specialiste gilinsitės į praeities ir dabarties miego įpročius, asmeninius ryto ir vakaro ritualus, miego chronotipą, miego higieną, miegamojo aplinką. Į miegą žiūrėdami holistiškai pereisite daug sudedamųjų komponentų: valgymo įpročius, vartojamus medikamentus, papildus, fizinę veiklą, hormoninę veiklą, santykius, atsipalaidavimo technikas, streso ir aplinkos faktorius.

Pasak Ievos, geras miegas keičia viską – mūsų judėjimą, mitybą, savijautą. Pakeitus šį savo gyvenimo elementą, sukursite gerų pokyčių virtinę, kuri leis jums imtis naujų iššūkių, projektų ir tiesiog mėgautis savo diena. Išsamiai išmanydama miego sutrikimus ir jų įtaką kasdieniam gyvenimui, specialistė sukurs individualų miego gerinimo planą, stebės jus, o prireikus peržiūrės ir koreguos sukurtą strategiją. Rengiant rekomendacijas bus konsultuojamasi ir su studijos FORMA treneriais, kurie kartu su I. Anskaitiene aptars jūsų fizinio aktyvumo planą ir pasirūpins jūsų keliu link geresnės savijautos.

Kartu mes siekiame pakeisti jūsų miego įpročius, pagerinti bendrą savijautą ir padėti kiekvieną dieną pabusti žvaliems bei pasiruošusiems pasinaudoti gyvenimo galimybėmis.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu