
TRX
Funkcinės viso kūno treniruotės su pakabinamais diržais.
TRX Functional – daugiakrypčių, daugiasąnarinių judesių treniruotė su savo kūno svoriu naudojant pakabinamus TRX diržus, įjungianti dižiąją dalį kūno raumenų, skirta lavinti pagrindinius funkcinius kūno įgūdžius – balansą, stabilumą, mobilumą, judesių kontrolę ir kūno pojūtį. Treniruotėse apkrauname ne pavienius raumenis, o kinetines raumenų grandines, vadovaudamiesi funkcinės biomechanikos ir The Anatomy Trains principais. Taip skatiname kūną stiprėti ir judėti darniai. Tai vidutinio intensyvumo treniruotė, kurios krūvis lengvai pritaikomas įvairių fizinių gebėjimų asmenims.
Functional strength
Funkcinės jėgos treniruotės naudojant savo kūno svorį ir papildomą pasipriešinimą – jėgos gumas, kamuolius, virves, svarmenis ir kardio įrangą.
Treniruotės struktūra sukurta remiantis NASM standartais ir apima savimasažo, mobilumo bei branduolio parengimo technikas parengiant kūną darbui su pasipriešinimu. Pagrindinėje treniruotės dalyje jėgos pratimai derinami su kardio, balanso ar vikrumo pratimais, sukuriant didesnį metabilinį efektą ir lavinant visus svarbiausius žmogaus kūno įgūdžius bei energetines sistemas. Treniruotės krūvis individualizuojamas, tačiau dominuoja įvairesni, greitesni ir sudėtingesni judesiai nei pvz. „Functional reset” ar „TRX” treniruotėse, todėl pradedantiesiems rekomenduojame prieš išbandant treniruotę pasikonsultuoti su treneriu


Pilates Reset
Mobilumo ir stabilumo treniruotės – tikslingas kasdienio sėdimo darbo ar intensyvaus sporto išvarginto kūno balanso atstatymas.
Tai žemo intensyvumo atstatomoji korekcinė treniruotė, kurios metu atpalaiduosite įveržtus kūno raumenis, atstatysite sąnarių paslankumą bei pagerinsite kūno branduolio kontrolę ir balansą. Taip pagerinsite ne tik kasdienę savijautą, bet ir jėgos ar sportinių treniruočių efektyvumą. Šių treniruočių struktūrą sudaro The BioMechanics Method savimasažo ir tempimo metodikos, bei DNS (Dinamine neuroraumenine stabilizacija) ir Pilates metodais paremti kūno branduolio lavinimo bei balanso pratimai.
Metabolic VIIT ir 30min metabolic VIIT
VIIT (variable intensity interval training) – kintamo krūvio metabolinė treniruotė
Treniruotės metu naudojant kūno svorį ir papildomą inventorių (gumas, virves, svarsčius ir kardio įrangą) atliekami techniškai nesudėtingi pratimai leidžia saugiai pasiekti didesnį intensyvumą, efektyviai apkrauna raumenis ir širdies bei kvėpavimo sistemą, o tikslingai suderintas pratimų intensyvumas leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti treniruotės laiką: poilsio intervalai tarp pratimų užpildomi balanso ir mobilumo pratimais, taip ne tik sumažinant bendrą treniruotės laiką bet ir pagreitinant atsistatymą tarp krūvių.
