Evelina Nevardauskaitė Rudzikienė

Gydytoja endobiogenikė, Šeimos gydytoja
 
Pristatome gydytoją Eveliną Nevardauskaitę Rudzikienę, vertinamą partnerę mūsų ilgaamžiškumo studijoje. Turėdama įspūdingą 20-ies metų gydytojos patirtį, Evelina į mūsų komandą įneša daug žinių ir patirties. Be patirties bendrojoje medicinoje, pastaruosius 9-erius metus ji skyrė endobiogenikos specializacijai – holistiniam požiūriui, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinių fiziologinių organizmo funkcijų pusiausvyros atkūrimui. Gydytoja puikiai supranta tiek fizinės, tiek emocinės gerovės svarbą ir savo ekspertinėmis žiniomis padeda pacientams pasiekti optimalią sveikatą, o kartu ir ilgaamžiškumą.
 
E. Nevardauskaitė Rudzikienė savo darbe atsižvelgia į sudėtingą endokrininės, nervų, imuninės ir kitų fiziologinių sistemų sąveiką, siekdama atkurti ir optimizuoti jų funkcionavimą. Gydytoja naudoja įvairias diagnostikos priemones, įskaitant išsamų paciento vertinimą, laboratorinius tyrimus. Nustačius pagrindines priežastis, kas sukelia organizmo disbalansą ir sveikatos problemas yra parengiamas asmeninis gydymo planas, į kurį įtraukiami gyvenimo būdo patarimai, mitybos rekomendacijos, jei būtina –vaistažolių preparatai ir papildai.  
 
Pagrindinis endobiogenikos tikslas – ne šalinti simptomus ir suteikti trumpalaikę pagalbą, bet skatinti įgimtą organizmo būklę ir surasti ilgalaikius sprendimus.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu