Audrius Kalvaitis

Sveikatingumo ir sportinio rengimo specialistas, asmeninis treneris (EREPS EQF Level 6, Advanced Health and Exercise specialist ir National Academy of Sport medicine sertifikuotas asmeninis treneris), trenerių sertifikavimo mokyklos Active Training lektorius, dirbantis su prestižiškiausios Amerikos trenerių mokyklos – ACE (American Council on Excercise, International Master Trainer) programa, kuri pripažįstama visame pasaulyje ir Europos sveikatingumo specialistų rengimo programa – EREPS (European Register of Excersice professionals).

  • 2019 m. kviestinis Lektorius Lietuvos Sporto Universitete.
  • Sveikatingumo ir Sportinio rengimo specialistas, kurio pagrindinė specializacija – sportinis rengimas, laikysenos ir judesių korekcija, funkcinio pajėgumo didinimas, viršsvorio kontrolė, aerobinio pajėgumo didinimas, lėtinio skausmo slopinimas ir valdymas.
  • FMS (Functional movement screen) sistemos, kurią sukūrė žinomas amerikiečių fizinės terapijos specialistas Gray Cook, propaguotojas. FMS padeda vertinti esminius žmogaus judesius, motorinę kontrolę, padeda nustatyti judesių trūkumus, parodo apribojimus ir asimetrijas.
  • The Biomechanics metodo propaguotojas. Tai revoliucinis požiūris į skausmo malšinimą ir tuo pačiu – laikysenos korekciją. Šis metodas – tai anatominio vertinimo ir specialių pratimų kombinacija, kurių pagalba sėkmingai eliminuojamas chroniškas skausmas, koreguojama laikysena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė.
  • Giliųjų audinių masažo praktikas pagal Art Riggs metodiką. (USA)
  • Sportinio rengimo specializacija (National Asociation of Sport Medicine, USA). Specializacija orientuota į asmens sportinį rengimą ir sporto šakos specifiškumą siekiant ne tik aukščiausio sportinio rezultato, bet ir, vadovaujantis šiuolaikine moksline praktika, dirbti su asmens judesių integralumu kasdienio gyvenimo aplinkoje.
  • Vienas iš sveikatingumo pokyčių Lietuvoje įkvepėjų, bandantis įrodyti, kaip svarbu kiekvienam individualiai ir teisingai parinkti fizinį krūvį, nes su tuo tiesiogiai susijusi žmogaus gyvenimo trukmė, kokybė ir sveikata;
  • Lietuvos sporto universitete įgytas Sporto edukologijos magistro laipsnis;
  • 2014 – 2016 metais tinklo „Impuls“ Sporto dalies vadovas. Jo atsakomybė: 12 klubų, 180 trenerių (salės, grupiniai užsiėmimai, baseinas), sportinės veiklos organizavimas, mokymai, naujos įrangos pirkimai ir priežiūros organizavimas, naujų paslaugų ir pardavimų valdymas. Įgyvendinti projektai – A.Vienuolio sporto klubas. Vaikų plaukimo akademija;
  • Europos (IHRSA) ir Amerikos (IDEAFIT) sporto ir sveikatingumo klubų asociacijų  parodų dalyvis;
Registracija pirmam susitikimui

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu