Algė Ivaškevičė

Medicinos gydytoja, sertifikuota funkcinės medicinos specialistė.

Dr. A. Ivaškevičė yra pirmoji sertifikuota funkcinės medicinos specialistė Lietuvoje. Savo darbe ji siekia šiuolaikinės medicinos žinias ir galimybes integruoti į gyvensenos pokyčius, kurie padeda optimaliam sveikatos atstatymui, išsaugojimui ir gerai savijautai.

Kaip funkcinės medicinos gydytoja, A. Ivaškevičė sutelkia dėmesį ne tik į simptomų valdymą, bet gilinasi į juos sukeliančius ir palaikančius veiksnius. Pasak A. Ivaškevičės, geriausi rezultatai pasiekiami supratus individualius kliento simptomus, medžiagų apykaitos, hormonų ir kitų laboratorinių žymenų, kūno sudėties, gyvensenos ypatumus ir įvertinus konkrečias gyvenimo aplinkybes.

Dr. Ivaškevičė savo darbe remiasi pažangiomis diagnostikos priemonėmis ir bendradarbiavimu su kitais savo srities specialistais. Medikė tiki, kad pasiekti optimalią sveikatą galima tik tuomet, kai dalyvaujantys sveikatos priežiūroje medicinos, judėjimo, psichikos ir gyvensenos specialistai „susišneka“ ir tariasi, o pats pacientas yra pasiruošęs dalyvauti ir koreguoti savo gyvenimo būdą.

Po susitikimo su A. Ivaškeviče kiekvienas pacientas gauna asmeninį planą, kuriame nurodyti reikiami tyrimai, rekomenduojami mitybos ar jos papildymo, fizinio aktyvumo, poilsio ir atsistatymo  pokyčiai. Kuriant jūsų asmeninį planą bus konsultuojamasi ir su FORMA treneriais, kurie, remdamiesi funkcinės medicinos rekomendacijomis, padės jums kuo greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Tikime, kad veikiant kartu galime greičiau atkurti organizmo pusiausvyrą ir prisidėti prie jūsų kokybiško ir ilgaamžio gyvenimo.

www.educor.eu

algeivaskevice@gmail.com

+370 694 39895

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu