Mūsų filosofija

FØRMA – moderni šiuolaikinė mokslo teorija bei praktika grįsta profesionalių asmeninių trenerių studija, kurie specializuojasi sveikatingumo ir sportinio rengimo srityse.

Mes tikime, kad progresas – svarbiau už tobulumą. O pasiekti ir išlaikyti progresą galime tik turėdami tinkamus įrankius, ir aiškią sistemą. Mūsų įrankiai – geriausių pasaulio mokyklų žinios ir įgūdžiai, apimantys psichologiją ir elgsenos keitimą, biomechaniką, sportinį rengimą, treniravimo sistemas, korekcines judesio ir mitybos strategijas, ir daugelį kitų. Mūsų sistema – didžiausios JAV sporto ir sveikatingumo mokyklos NASM (National Academy of Sports Medicine™) sukurtas progresyvus OPT™ (Optimum Performance Training) modelis, suteikiantis moksliškai pagrįstą, saugų ir efektyvų  progresavimo kelią Jūsų sveikatingumo ar sporto tikslams pasiekti, nesvarbu, kuriame amžiaus tarpsnyje, ar kokiame fizinio pasirengimo lygmenyje bebūtumėte. OPT™ modelis apima visą mediciniškai sveiko žmogaus fizinio parengtumo spektrą, nuo pirminio korekcinio, iki galutinio – aukšto lygio atletinio parengtumo.

Registracija pirmam susitikimui

FØRMA specialistai

Audrius Kalvaitis

Sveikatingumo ir funkcinio judesio lavinimo specialistas, kurio pagrindinė specializacija – laikysenos korekcija, funkcinio pajėgumo didinimas, viršsvorio kontrolė, aerobinio pajėgumo didinimas, lėtinio skausmo slopinimas ir valdymas.

Marius Bulbovas

Europoje ir JAV sertifikuotas sveikatingumo specialistas, asmeninis treneris, sporto terapeutas, lektorius ir pranešėjas treniravimo ir sveikatingumo temomis.

Aleksandra Kornyšova

Kineziterapeutė, dietistė, Europoje ir JAV sertifikuota sveikatingumo instruktorė ir asmeninė trenerė

Elvinas Brazauskas

Europoje sertifikuotas sveikatingumo instruktorius ir JAV sertifikuotas korekcinių treniruočių specialistas

FØRMA partneriai

Ieva Anskaitienė

Sertifikuota holistinės sveikatos koučerė ir miego ekspertė.

Algė Ivaškevičė

Medicinos gydytoja, sertifikuota funkcinės medicinos specialistė.

Vaidas Dirsė

Medicinos mokslų daktaras, genetikas.

Evelina Nevardauskaitė Rudzikienė

Gydytoja endobiogenikė, šeimos gydytoja

NASM koncepcija

NASM arba “National Academy of Sport Medicine”, įkurta Dr. Mike Clark, JAV, trenerių rengimo organizacija vienijanti 190 000 specialistų tarptautiniu mastu.

NASM OPT ™ modelis arba „Optimum Performance Training®“ yra daugiau nei 20 metų naudojamas kartu su geriausiais pasaulio sportininkais.  Moksliniais įrodymais ir žmogaus fiziologijos principais paremtos penkios skirtingos, tačiau viena kitą papildančios kūno ypatybių lavinimo fazės leidžia fizinį krūvį lengvai pritaikyti bet kokio fizinio pasirengimo klientui ir taip ne tik saugiai bei efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų, bet ir ugdyti sveiką ir fiziškai pajėgų asmenį visą jo gyvenimo ciklą nuo jaunystės ir garbaus amžiaus.

  • 1 etapas: stabilizavimo ištvermė
  • 2 etapas: jėgos ištvermė
  • 3 fazė: raumenų masės vystymas / hipertrofija
  • 4 etapas: maksimali jėga
  • 5 etapas: galia

1 FAZĖ: STABILIZAVIMO IŠTVERMĖ

Stabilizavimo ištvermė yra viso OPT ™ modelio pagrindas. Šios fazės metu atliekame daug pakartojimų, lėtu tempu ir mažu intensyvumu / svoriu, siekiant skatinti raumenų ištvermę ir užtikrinti teisingą sąnarių centravimą bei judesių techniką.

2 FAZĖ: JĖGOS IŠTVERMĖ

Ši fazė suteikia klientams galimybę prisitaikyti prie didesnio pasipriešinimo įveikimo ir didesnio treniruočių intensyvumo. Jėgos ištvermės fazės treniruotėse naudojamas “superserijos” metodas – asmuo atlieka bazinius jėgos pratimus (pvz. spaudimą nuo krūtinės) kartu naudojant pratimą, kurio biomechaniniai judesiai yra panašūs, tačiau norint juos atlikti reikia daugiau kūno branduolio raumenų ir sąnarių stabilizacijos (pvz. Atsispaudimai nuo kamuolio).

3 FAZĖ: RAUMENŲ VYSTYMO ETAPAS / HIPERTROFIJA

OPT ™ modelio 3 fazė yra skirta jėgos lavinimui ir raumenų masės vystymui. Šis etapas yra idealius  maksimaliai raumenų augimo adaptacijai vystyti sutelkiant dėmesį į didesnę darbo apimtį esant vidutiniam ar dideliam intensyvumui ir mažesniam poilsiui tarp pakartojimų. Būtent šie kintamieji lemia raumenų masės padidėjimą.

4 FAZĖ: MAKSIMALI JĖGA

4 fazė yra skirta padidinti gebėjimą sukurti maksimalią raumenų susitraukimo jėgą (įjungiant didelį greitai susitraukiančių raumeninių skaidulų kiekį). Norint tai pasiekti, atliekant pratimus reikia maksimalių pastangų ir įveikti beveik maksimalias / maksimalias apkrovas.

5 FAZĖ: GALIA

5-oje OPT ™ modelio fazėje pagrindinis dėmesys skiriamas didelės jėgos ir maksimalaus greičio lavinimui, kad padidėtų galia. Vienas iš galios vystymo būdų yra superserijos. Kaip ir „OPT ™“ modelio 2 fazėje, šiame etape pratimų serijos sudarytos iš dviejų biomechaniškai panašių pratimų. Pirmasis pratimas atliekamas beveik maksimalia / maksimalia jėga, o antrasis pratimas apima judėjimą santykinai mažomis apkrovomis sprogstamu greičiu.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Meniu